اطلاعیه مهم ترم تابستان

تاریخ انتشار : چهار شنبه ۸ تیر ۱۴۰۱
اطلاعیه مهم ترم تابستان

 به منظور ایجاد تسهیلات و تسریع در فرآینـد تحصیـل و دانش آموختگی دانشجویان ، دوره تابستــان در ســال تحصیلی 1401-1400 با شرایط زیر برگزار می گردد.

 

1-کلاسها و امتحانات دوره تابستان به صورت غیرحضوری و در قالب نوبت دوم (شهریه پرداز) برگزار می گردد(حداکثر 8 واحد برای دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی و 6 واحد سایر دانشجویان)

2-کلیه دروس عمومی به جز (تربیت بدنی) دروس معارف اسلامی و دروس پایه در قالب آموزش و آزمون های غیر حضوری و به صورت استانی /کشوری ارائه خواهد شد.

 3-دروس کارآموزی و پروژه در ترم تابستان قابل ارائه خواهد بود توضیح اینکه دانشجویان باید حدنصاب لازم را (35 واحد درسی برای اخذ کارآموزی یک و 55 واحد برای اخذ کارآموزی دو و همچنین 52 واحد برای رشته هایی که فقط یک عنوان درسی کارآموزی و پروژه دارند) گذرانده باشند.

 4-برای دانشجویانی که حداکثر تا 4 عنوان درس برای فارغ التحصیلی دارند به منظور جبران عقب افتادگی ناشی از بحران کرونا و تسریع در دانش آموختگی برای استفاده از مزایای آن از جمله ادامه تحصیل در دوره تحصیلی بالاتر استثنائاً در این تابستان می توانند حداکثر ۴ عنوان درس را به صورت معرفی به استاد بگذرانند.

نکتـه مهم:

این قبیل دانشجویان لازم به انجام انتخاب واحد در سیستم بوستان نیستند و صرفاً از طریق ارسال تیکت به واحد آموزشی مربوطه ، درخواست خود را با مشخص نمودن عناوین و کددرسی (حداکثر 4 عنوان درسی و بصورت معرفی به استاد) ارائه نمایند. (لازم به ذکر است آزمون دروس معرفی به استاد بصورت حضوری برگزار خواهد شد)

5-نظر به اینکه حذف و اضافه واحدهای درسی انتخاب شده در دوره تابستان ممنوع میباشد زمانی برای این موضوع پیش بینی و تعریف نمی‌شود بنابراین حذف و اضافه و یا بازپرداخت شهریه پرداخت شده امکان پذیر نخواهد بود.

 

تقویم اجرایی دوره به شرح زیر است :

 

فرآیند

تاریخ شروع

تاریخ پایان

توضیحات

انتخاب واحد

18/04/1401

23/04/1401

به صورت الکترونیکی در سامانه بوستان

برگزاری کلاس ها

25/04/1401

03/06/1401

کلیه درست به صورت الکترونیکی

امتحانات

05/06/1401

10/06/1401

کلیه آزمون ها به صورت الکترونیکی

آخرین اخبار ها


نظرات کاربران

لطفاً نام خود را وارد نمایید
لطفاً ایمیل را وارد نمایید لطفاً ایمیل را به درستی وارد نمایید
لطفاً نظر خود را وارد نمایید

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد