دیدار صمیمی شورای مرکزی و جمعی از اعضای اندیشکده راهبردی غدیر با سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی

تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱
دیدار صمیمی شورای مرکزی و جمعی از اعضای اندیشکده راهبردی غدیر با سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی جمعی از اعضای اندیشکده راهبردی غدیر باحضور در دفتر سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان باوی دیدار و گفتگو کردند.

دراین دیدار دکتر رسول خداویردی وند کشتیبان ضمن معرفی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان، به توانمندی و پتانسیل‌های این دانشگاه اشاره و عنوان کرد: متاسفانه امروز رتبه استان ما درزمینه‌های مختلف توسعه از جمله اشتغال و کارآفرینی در کشور بسیار پایین است و میتوان بامدیریت جهادی شاهد پیشرفت و ارتقای استان در این زمینه‌ها باشیم که باوجود پتانسیل‌های موجود امری دور از انتظار نیست.
وی همچنین بااشاره به نامگذاری امسال ازسوی مقام معظم رهبری به سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین تصریح کرد: باتوجه به رسالت دانشگاه فنی و حرفه‌ای بعنوان دانشگاه مهارت محور و کارآفرین و نیز تربیت نیروی کار ماهر و تکنسین، این دانشکاه در خط مقدم دانش بینیان و اشتغال آفرینی قرار دارد.
دکتر خداویردی وند افزود: ما منتظر ایده‌های اعضای اندیشکده غدیر هستیم تا بتوانیم با تعامل و همکاری دوجانبه این ایده‌ها را در دانشگاه به محصول و دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان را به یک دانشگاه اشتغال آفرین تبدیل کنیم.

در ادامه رئیس اندیشکده راهبردی غدیر مطالبی را در خصوص زمینه فعالیتهای این اندیشکده بیان و گزارشی از فعالیت یکساله اندیشکده ارائه داد.
دکتر صمد سلیمی بیان کرد: اندیشکده غدیر باتکیه بر نیروهای انقلابی متخصص و متعهد آمادگی خود را برای مشاوره و همفکری با دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان اعلام میدارد و ما نیز امیدواریم این تعاملات موجب پیشرفت استان شود.

سپس تعدادی از اعضای دغدغه مند اندیشکده بااشاره به برخی معضلات موجود آمادگی خود را جهت هموار کردن مسیر و رسیدن به اهداف دولت انقلابی و مردمی اعلام کردند که در این خصوص مهندس یحیی خسروزاد مسئول ارتباط با صنعت دانشگاه برگزاری تور صنعتی جهت آشنایی بیشتر اعضا با دانشگاه فنی و حرفه‌ای و همچنین بازدید از واحدهای صنعتی استان را پیشنهاد داد که مورد استقبال دکتر خداوردی وند و دکتر سلیمی قرار گرفت.

در پایان اعضای اندیشکده با تاکید بر لزوم مطالبه گری خاطر نشان کردند: مطالبه گری از نیروهای انقلابی در راس کار اندیشکده غدیر قرار دارد.

لازم به ذکر است دراین اندیشکده جمعی از متخصصان و دانشگاهیان انقلابی جهادگر حضور دارند.

آخرین اخبار ها


نظرات کاربران

لطفاً نام خود را وارد نمایید
لطفاً ایمیل را وارد نمایید لطفاً ایمیل را به درستی وارد نمایید
لطفاً نظر خود را وارد نمایید

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد