اطلاعیه اسکان و تغذیه خوابگاه

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
اطلاعیه اسکان و تغذیه خوابگاه

اطلاعیه اسکان و تغذیه خوابگاه

به اطلاع کلیه دانشجویان غیر بومی متقاضی خوابگاه می رساند پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص برگزاری کلاس های حضوری، با توجه به انتشار برنامه کلاسی دروس عملی توسط اداره آموزش دانشکده، طبق لیست دانشجویان کلاس عملی و برنامه کلاسی حضور دانشجویان غیر بومی و دانشجویان پیش ثبت نام کرده در سامانه صبا و با شرط تزریق کامل 3 دوز واکسن کرونا از روز شنبه مورخه 17 اردیبهشت 1401خوابگاه اعطا خواهد شد.(دانشجویان با شرایط فوق ثبت نهایی شده اند)

تذکرات مهم:

1- به دانشجویان ساکن شهرستان های سلماس، نقده و اشنویه و شهرستان و بخش هایی که از دانشگاه مبداء کمتر از 100 کیلومتر فاصله دارند خوابگاه تعلق نمی گیرد.

2-دانشجویان خوابگاهی به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی لوازم شخصی از جمله ملافه، بالش، پتو، قاشق و چنگال، ماسک و ضد عفونی کننده به همراه داشته باشند.

3-وعده غذایی ناهار و شام فقط برای دانشجویان ساکن خوابگاه می باشد و در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، ناهار و شام در محل خوابگاه توزیع میگردد.

4-به دانشجویان غیر خوابگاهی که ناهار یا شام رزرو نمایند غذا تحویل داده نخواهد شد و امکان برگشت هزینه غذا نیز وجود ندارد.

5-رزرو غذا تا ساعت 10 صبح روز چهارشنبه هر هفته برای هفته بعد امکان پذیر می باشد.

6-رزرو غذا از طریق سایت https://saba.tvu.ac.ir و پس از افزایش اعتبار امکان پذیر می باشد.

کاربری: شماره دانشجویی

رمز ورود: کد ملی

یادآور می گردد طبق دستورالعمل ستاد ملی کرونا و بخشنامه وزارت علوم، دانشگاه هیچ مسئولیتی در قبال اسکان دانشجویانی که کمتر از 3 دوز واکسن کرونا تزریق کرده اند ندارد.


نظرات کاربران

لطفاً نام خود را وارد نمایید
لطفاً ایمیل را وارد نمایید لطفاً ایمیل را به درستی وارد نمایید
لطفاً نظر خود را وارد نمایید

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد