اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال

اخبار دانشکده

تشکیل جلسه چگونگی ارتقای ایمنی جاده سرو روبروی دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

جلسه ارتقای ایمنی جاده سرو روبروی دانشکده فنی با حضور مدیرعامل و معاون سازمان حمل و نقل ترافیک استان ،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان،شهرداری ارومیه، فرماندهی پلیس راهور استان، فرماندهی پلیس راه استان و مسئولین دانشگاه در اتاق ریاست محترم دانشکده تشکیل و در خصوص ایمنی بریدگی ، تردد و موارد دیگر و مشکلات حاصل از آن برای کاربران (دانشجویان) بحث و برسی های لازم صورت گرفت ونهایتاً با جمع بندی مباحص صورت گرفته قرار شد هریک از ارگان های مربوطه جهت ایمن سازی محل مربوطه اقداماتی را انجام دهند.

یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵

دانشجوی دانشکده شهید قاضی طباطبایی ارومیه موفق به دریافت مدال طلای مسابقات کشوری بوکس بزرگسالان شد.

رقابت های بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان با حضور 160 بوکسور از سراسر کشور در سالن ورزشی امام علی (ع) شهر زاهدان در استان سیستان و بلوچستان روز سه شنبه مورخه 95/09/30 به پایان رسید. محمد عزیزی دانشجوی دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی از استان آذربایجان غربی موفق شد مدال طلای وزن 91 کیلوگرم مسابقات کشوری بوکس بزرگسالان را از آن خود کند.

چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

برگزاری مراسمی به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت در دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

به مناسبت ولادت ختمی مرتبت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت مراسم با شکوهی با حضور حاج آقا فعال آذر ریاست محترم دفتر نمایندگی ولایت فقیه در اهل سنت استان آذربایجان غربی و جمعی از اساتید و دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه برگزار شد.

پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵

برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

با تمهیدات قبلی امور دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه انتخابات شورای صنفی دانشجویان روز دوشنبه مورخه 95/09/22 از ساعت 30/8 الی 13 در محل نمازخانه دانشکده برگزار شد.

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵

برگزاری همایش کارآفرینی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طاطبایی اورمیه

همایش کارآفرینی برای دانشجویان وفارغ التحصیلان دانشگاهی امروز یکشنبه مورخه 95/09/21 با حضور مهندس نقی زاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵

قابل توجه دانشجویان متقاضی انتقال و مهمان

بدین وسیله به اطلاع می رساند دانشجویانی که متقاضی انتقال یا مهمان در نیمسال دوم 96-95 می باشند باید از طریق سایت (( سماد )) که از تاریخ 95/09/14 لغایت 95/10/10 فعال می باشد ، ثبت نام نمایند و ضمناً هیچ درخواستی خارج از سامانه بررسی نخواهد شد.

یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵

همایش کارآفرینی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی

سخنران : جناب آقای مهندس نقی زاده ، مدیر کل محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی ...

شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵

برگزاری مراسم 16 آذر روز دانشجو در دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

به مناسبت گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو مراسمی با حضور فرمانده کل سپاه شهدای استان آذربایجان غربی جناب آقای سردار خرم ، مسئول بسیج دانشجویی استان جناب آقای یکانی و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه با همکاری بسیج دانشجویی درآمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.

پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵

حضور دانشکده فنی شهید قاضی طباطبایی ارومیه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان آذربایجان غربی

همزمان با هفته پژوهش و فناوری، صبح امروز نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان با حضور نادر صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی و جمعی دیگر از مدیران استانی در محل دائمی نمایشگاههای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افتتاح شد.

سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

برگزاری سمینار نحوه ورود به بازار کار رشته های فنی مهندسی در دانشکده فنی حرفه ای شهید قاضی طباطبایی

این سمینار با هماهنگی انجمن علمی برق و الکترونیک و مسئولین دانشکده در مورخه 15/09/95 با حضور کسترده دانشجویان و جمعی از مسئولین و اساتید با سخنرانی جناب آقای دکتر سید وحید معصومی نیا مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره چندین شرکت تولیدی و فنی مهندسی در استان و رئیس کارگروه اشتغال بسیج مهندسی استان برگزار شد.

دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

اطلاعیه دانشجویی

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم (روزانه - شبانه )می رساند حداکثر تا مورخه 95/09/30 پایان آذرماه نسبت به تسویه حساب و پرداخت اینترنتی بدهی شهریه تحصیلی خود اقدام نمایند در صورت عدم واریز به موقع ، عواقب بعدی آن (عدم امکان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی ) بر عهده خود دانشجو می باشد.

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

دانشکده فنی شهید قاضی طباطبایی ارومیه برای نیمسال دوم سال تحصیلی96-95 ازطریق سوابق تحصیلی (بدون کنکور) به صورت شبانه دانشجو می پذیرد.

دانشکده فنی شهید قاضی طباطبایی ارومیه برای نیمسال دوم سال تحصیلی96-95دررشته های کاردانی ارتباطات وفناوری اطلاعات(ict)،کاردانی ساخت تولید(ماشین ابزار) وکاردانی صنایع فلزی ازطریق سوابق تحصیلی (بدون کنکور) به صورت شبانه دانشجو می پذیرد..

شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵