اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال

اخبار دانشکده

برگزاری مرحله دوم دوره آموزشی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)

برای اساتید و کارکنان دانشگاه فنی حرفه ای قاضی طباطبایی با همت واحد حراست و فناوری اطلاعات و هماهنگی روابط عمومی، در راستای استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ( ISMS ) در دانشگاه فنی حرفه ای قاضی طباطبایی، مرحله دوم دوره آموزشی استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات در محل سالن جلسات دانشگاه برگزار گردید.

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶

برگزاری مرحله اول دوره آموزشی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) برای اساتید و کارکنان در دانشگاه فنی حرفه ای قاضی طباطبایی

در راستای استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ( ISMS ) در دانشگاه فنی حرفه ای قاضی طباطبایی و با توجه به لزوم آشنایی پرسنل با استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات، مرحله اول دوره های آموزشی در کلیه رده های سازمانی دانشگاه به همت واحد حراست و با همکاری واحد فن آوری اطلاعات در محل سالن جلسات برگزار گردید. در ابتدای این جلسه آقای پرویز قربانزاده متخصص ارشد حوزه امنیت اطلاعات و عضو مرکز مطالعات سازمان پدافند غیر عامل کشور ضمن تاکید مجدد بر اهمیت سیستم مدیریت امنیت اطلاعات و لزوم همکاری تمامی پرسنل دانشگاه در پیاده سازی این استاندارد، از اطلاعات بعنوان یکی از با ارزشترین و حساسترین دارایی های دانشگاه یاد کرد که دستیابی به آن و عرضه بموقع و مناسب اطلاعات مورد نیاز، نقش بسیار مهمی در روند فعالیت های روزانه دانشگاه دارا می باشد. وی سپس عنوان نمود که علیرغم استفاده کشورهای مختلف جهان از انواع استانداردهای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، متاسفانه در ایران تاکنون تلاش های مناسبی در جهت تطبیق و پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در ادارات و سازمانها صورت نگرفته است هرچند که این امر به تدریج در حال شکل گیری است. وی در ادامه دانشگاه فنی حرفه ای قاضی طباطبایی را از سازمانهای پیشرو در استان در پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات بیان کرده و از تلاشهای ارزنده واحد حراست و فناوری اطلاعات در حوزه امنیت اطلاعات قدردانی نمود.

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

حضور جناب آقای دکتر معافی معاونت دانشگاه فنی و حرفه ای در دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

آقای دکتر معافی معاونت محترم انشگاه فنی و حرفه ای با حضور در دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه در جلسه روسای دانشگاه های فنی و حرفه ای استان شرکت نموده و در خصوص برنامه های راهبردی دانشگاه فنی و حرفه ای مطالبی را ارائه نمودند.

یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶

تشکیل اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت شبکه و فناوری اطلاعات دانشگاه قاضی طباطبایی

اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت شبکه و فناوری اطلاعات دانشگاه قاضی طباطبایی با حضور رئیس محترم دانشگاه و اعضای کمیته راهبردی در محل حوزه ریاست تشکیل گردید.

یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

حضور ریاست محترم منطقه یک دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

آقای دکتر کیانی ریاست محترم دانشگاه فنی و حرفه ای منطقه یک کشور روز یکشنبه با حضور در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی در نشست روسای مراکز دانشگاه فنی و حرفه ای شهر ارومیه شرکت نموده و در خصوص مسائل علمی ،پژوهشی و پتانسیلهای موجود در مراکز به گفتگو پرداختند.

یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

شرکت کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی در راهپیمایی روز قدس

روز قدس روز احياي روحيه ظلم ستيزي و نمادي از وحدت امت اسلامی در رویارویی با جنايات صهیونیسم جهانی است. کارکنان ،اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه همچون دیکر اقشار انقلابي و هميشه در صحنه آذربايجان غربي همراه با مردم سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و با حضوری دشمن شکن، حمایت و همراهی خود را با آرمان قدس و ملت مظلوم فلسطین و انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس و دولت‌های استکباری حامی این رژیم اعلام داشتند.

شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶

اعلام برگزاری ترم تابستانی96

به اطلاع می رساند این مرکز درنظرداردبراساس دستورالعمل شماره 2152/330/25مورخه 25/2/96 دانشگاه فنی وحرفه ای بارعایت ضوابط وتقویم زمانی مشروحه ذیل اقدام به برگزاری ترم تابستان دردروس عمومی وپایه در مقاطع کاردانی وکارشناسی نماید.

سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶

تصویب رشته های IT و راه سازی

به اطلاع می رساند با عنایت به دارا بودن ضوابط و پتانسیلهای لازم و با حمایت مسئولین محترم دانشگاه فنی و حرفه ای ، دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم با راه اندازی رشته های IT و راه سازی موافقت بعمل آمده است. لذا از مهر ماه سال جاری دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه در دو رشته فوق الذکر از طریق آزمون سراسری اقدام به پذیرش دانشجو خواهد کرد.

چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶