نشست مشترک صاحبان صنایع با مسئولین دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی
دی, ۱۳۹۸ بدون نظر اخبار دانشگاه

نشست مشترک صاحبان صنایع که به همت واحد ارتباط با صنعت دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی ترتیب داده شده بود با حضور تعدادی از صاحبان صنایع مختلف شهرک های صنعتی ارومیه و همچنین ۵ شرکت از مجموعه پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی در دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه برگزار شد.
دکتر یوسفی رئیس دانشگاه مذاکراتی را با صاحبان این صنایع برای فراهم آوردن بازارکار و اشتغال زایی مفید برای دانشجویان و افرادی که آموزشهای مرتبط را در دانشگاهها گذرانده اند، انجام دادند و فرمودند که بکارگیری فارغ التحصیلان این دانشگاه در بخش صنعت موجب پویایی و پیشرفت آنها خواهد شد .
دکتر یوسفی در ادامه گفتند: ارتباط مستمر دانشگاه و صنعت ، آشنایی با صنعتگران و واحدهای صنعتی و توانمندیهای تولید آنها، تبادل اطلاعات فنی، اقتصادی، تجاری و شناخت و برطرف کردن نیازهای تحقیقاتی بخش صنعت و به روز نگهداشتن آن از جمله اهداف برگزاری نشست های صنعت و دانشگاه بشمار می‌رود
بعد این نشست صاحبان صنایع از کارگاه ها و آزمایشگاه های دانشکده شهید قاضی طباطبائی و آموزشکده شهید بهشتی ارومیه بازدید به عمل آوردند. دراین بازدید یک روزه صاحبان صنایع ضمن بررسی توانمندیهای این دانشگاه ، آمادگی خود را برای انعقاد قراردادهای تجاری و تبادلات تکنولوژیکی برای رفع نیازهای خودشان با دانشگاه را اعلام نمودند.
.
در پایان این بازدید ضمن نظر سنجی از شرکت کنندگان مشخص شد که برگزاری چنین برنامه هایی علاوه بر ایجاد انگیزه و نشاط بین صنعتگران ، اساتید و دانشجویان ، فرصت مناسبی برای انعقاد قراردادهای تجاری و تبادلات تکنولوژیکی برای واحدها صنعتی و دانشگاه به وجود می‌آورد.

About The Author

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *