مهر, ۱۳۹۹ بدون نظر اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای با همراهی معاونین فرهنگی و دانشجویی، اداری مالی و حراست دانشگاه با فرماندار شهر ارومیه دیدار و در خصوص مسائل، موانع و مشکلات دانشگاه های فنی و حرفه ای استان به گفتگو نشستند.
دکتر یوسفی ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان با ارائه گزارشی از دانشگاه فنی و حرفه ای به مراکز موجود دانشگاه های فنی و حرفه ای استان پرداخت و مطالبی در خصوص مراکز موجود استان یاد آور شدند.
دکتر یوسفی در ادامه به موانع و مشکلات و کمبودهای این مراکز اشاره نمود و از فرماندار محترم خواستار همراهی و کمک رسانی به بهبود وضعیت دانشگاه های فنی و حرفه ای استان شدند.
ملامحمدی زاده فرماندار محترم شهر ارومیه نیز با توجه به آشنایی که از مراکز دانشگاه های فنی و حرفه ای استان داشتندگفتند. با توجه به وجود مشکلات دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل در بحث اشتغال، خوشبختانه باید گفت طی جلساتی که در آن حضور داریم و آمارها نشان می دهند دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای در این بحث کمتر به چشم می خورد و این نشانگر این است که دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای با توجه به مهارتهایی که یاد می گیرند بیشتر از دانشجویان دیگر دانشگاه ها وارد بازار کار می شوند و در بحث اشتغال کمتربه مشکل بر می خوردند.
فرماندار شهر ارومیه پیرو فرمایشات رئیس دانشگاه در خصوص حل موانع و مشکلات پیش روی دانشگاه های فنی و حرفه ای استان قول مساعد دادند با هماهنگی که با دیگر ارکانها و ادارات خواهند داشت در رفع مسائل و مشکلات مراکز دانشگاه فنی و حرفه ای استان نهایت همراهی و همکاری را خواهند داشت.
در پایان رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از فرماندار محترم دعوت نمودند از این مراکز بازدید نموده و از نزدیک با این مراکز اشنایی داشته باشند .
فرماندار محترم شهر ارومیه نیز قول مساعد دادند در چند روز آینده از این مراکز بازدیدی داشته باشند.

About The Author

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *