دیدارمسئولین دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی با نماینده ولایت فقیه و امام جمعه شهر ارومیه
آبان, ۱۳۹۸ بدون نظر اخبار دانشگاه

ریاست و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی با حضور در دفتر نماینده محترم ولایت فقیه وامام جمعه شهرارومیه با ایشان دیدار و در خصوص رسالت، اهداف و برنامه های پیش روی دانشگاه فنی و حرفه ای به گفتگو نشستند.
ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان در ابتدای بیانات خود از حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی به خاطراینکه قبول زحمت نموده و وقت گران قدر خود را در اختیار مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان قراردادند تقدیر و تشکر نمودند.
دکتر یوسفی با ارائه گزارشی از وضع موجود به بیان مشکلات موجود در گسترش و تجهیز کارگاهها و آزمایشگاههای دانشگاه پرداخته و خواستار حمایت نماینده ولی فقیه در استان در حل مشکلات این دانشگاه شد که فی المجلس حجت الاسلام والمسلمین قریشی با پیگیری های تلفنی سفارشات لازم را در جهت تعدیل مشکلات این دانشگاه و افزایش اعتبارات با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان را در میان گذاشتند.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نیز در دیدار با ریاست و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای استان ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر یوسفی به اهمیت دانشگاه های فنی و حرفه ای در پیوند صنعت و دانشگاه تأکید کرده و افزود : یکی از مشکلات مهم دانشگاه های کشور کمبود ارتباط مستمر ما بین صنعت و دانشگاه است و ما در کشور های خارجی شاهدیم که صنایع با مطالبات پژوهشی و علمی خود دانشگاه ها و رشته های تخصصی را مدیریت میکنند فلذا مسئولین دانشگاه فنی و حرفه ای در استان نیز باید با تلاش شبانه روزی به دنبال پیوند علم و صنعت و به تبع آن اقتصاد کشور باشند .
وی در ادامه سخنان خود به مشکلات موجود در دانشگاه فنی و حرفه ای استان و اهمیت توجه بیشتر به این دانشگاه گفت : ضمن بازدیدی که در گذشته از این دانشگاه داشتم امکانات کارگاهی موجود پایین تر از حد تصور بود که امیدواریم با تلاش مدیریت جدید و پیگیری های جدی ایشان شاهد جذب اعتبارات و بهبود فضای آموزشی در این دانشگاه باشیم .
وی به وجود ظرفیت بسیار بالای دانشگاه فنی و حرفه ای در جذب دانشجو و گسترش آن تأکید کرده و افزود : تلاش کنید در رایزنی ها و تعاملات خود از ظرفیت های دانشگاه های دیگر بهره مند شوید چرا که پیشرفت این دانشگاه به دلیل وجود ضرورت های صنعتی و اقتصادی در کشور بسیار حائز اهمیت است و ثمره این دانشگاه آموزش دانشجویان متخصص و وارد کردن آنان به بازار کار است که نیاز به توجه و همت والای مسئولین این دانشگاه دارد.
وی تأکید کرد : همه ما باید با نیت خدمت به مردم کارهای خود را تدوین و برنامه ریزی کنیم و در این موضوع که مردم ما بی نظیرترین مردم دنیا هستند شکی نیست و خدمت به مردم یقینا رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت فلذا امیدواریم صنعتگران آینده که در تربیت شما قراردارند منصف و متدین آموزش ببینند و در کنار تعلیم آنان مسأله تزکیه نیز فراموش نشود.

About The Author

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *