مهر, ۱۳۹۹ اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان : دکتر یوسفی به همراه معاونت فرهنگی و دانشجویی، مسئول ارتباط با صنعت، کارشناس طرح و برنامه، مدرس و راهنمای کارآفرینی مرکز رشد دانشگاه و جمعی از دانشجویان انجمن های علمی دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی از کارخانه تولید ماشین آلات پخت نان و شیرینی واقع در شهرک صنعتی فاز ۳ ارومیه بازدید بعمل آوردند.
دکتر یوسفی ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان هدف از این بازدید را آشنایی دانشجویان از مراکز تولیدی و ایجاد انگیزه در پیشرفت دانشجویان بعد فارغ التحصیلی و جذب در بخشهای صنعتی دانسته و گفتند جای پیشرفت و موفقیت در بخش صنعت برای هر یک از دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای موجود می باشد.
مهندس پاشایی مدیرعامل و صاحب امتیاز کارخانه تولید ماشین آلات پخت نان و شیرینی که خود نیز از فارغ التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه ای می باشند از زندگی نامه، تحصیلات و موفقیت خود مطالبی را بیان نموده و گفتند: به دلیل اینکه خودم ازدانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی می باشم از نزدیک با تجارب و مهارتهای دانشجویان این دانشگاه ها آشنایی داشته و می دانم که دانشجویان این دانشگاه ها بر پایه مهارت محور آموزش دیده و هر یک برای خود در آینده می توانند یک کارآفرین محصوب بشوند.
مهندس پاشایی در ادامه خاطر نشان شدند: دانشجویان با درنظر گرفتن مسیردرست وهدفمند درکار و زندگی با داشتن علم و پشت کار که در دانشجویان فنی و حرفه ای بیشتر به چشم می خورد به هر چه که در نظر دارند برسند.
آقای سیدانی مدرس و راهنمای کارآفرین مرکز رشد و نوآوری دانشگاه نیز گفتند: دانشجویان جمع حاضر بخشی از دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای می باشند که مراحل علمی وعملی خود را دردانشگاه طی نموده و وقت آن رسیده که وارد بحث صنعت شده و برای خود صنعتی را برپا نموده و یا در بخشهای صنعتی مشغول بکار شود.
وی در ادامه گفتند دانشجویانی که می خواهند در بخش صنعتی فعالیت داشته باشند لازم است از نزدیک با صاحبان صنایع و کارآفرینان موفق آشنا شده و از مراحل رشد و موفقیت آنها اطلاعات لازم را کسب نموده و در مسیر رشد و شکوفایی استعدادهای خود از تجارب و راهنمایی های آنها بهره مند شوند.