اطلاعیه کمیسون مواد خاص

بهمن, ۱۳۹۸ بدون نظر اطلاعیه ها

پیرو اطلاعیه مورخه ۱۲/۱۱/۹۸ کمیسیون موارد خاص دانشجویانی که شامل بخشنامه قبل می باشند(سنوات ترم ۶ و سنوات ترم ۷) و (۳ترم مشروط) متقاضی ادامه تحصیل از مورخه ۲۴/۱۱/۹۸  به بعد درخواست خود را از طریق پورتال سجاد به آدرس portal.saorg.ir       ثبت نمایند.

هر دانشجو می بایست مدارک خاص بودن شرایط خود را در به صورت خوانا, , کامل و دقیق اسکن نماید و در سایت فوق الذکر بار گزاری نماید .
خاص بودن وضعیت طبق ماده ۲ آئین نامه  شورای بررسی موارد خاص شامل:
الف) مشکلات خانوادگی : از قبیل بیماری حاد ، طلاق ، صدمات شغلی و… که در مقطع تحصیلی فعلی حادث شده باشد.

ب) بیماری جسمی : مثل عمل های جراحی ، بستری بودن در بیمارستان و… که در مقطع تحصیلی فعلی شروع شده یا ادامه داشته باشد و دقیقا پزشک متخصص،  ادامه دار بودن(  نیاز مند به استراحت یا درمان  طی مدت طولانی )  و تاثیر در روند تحصیلی را مکتوب و شفاف تایید نماید .
ج) بیماری روحی و روانی : مورد تائید مراکز روانپزشکی و دفاتر مشاوره مراکز استانی که در مقطع تحصیلی فعلی شروع شده یا ادامه داشته باشد و دقیقا پزشک متخصص،  ادامه دار بودن(  نیاز مند به استراحت یا درمان  طی مدت طولانی )  و تاثیر در روند تحصیلی را مکتوب و شفاف تایید نماید .
د) فرزند شهید ، آزاده و جانباز بالای ۲۵ درصد با ارائه کپی پشت و روی کارت بنیاد شهید و امور ایثارگران

  • کلیه دانشجویان نیاز به آپلود مدارکی خواهند داشت که نشان دهنده خاص بودن وضعیت دانشجو می باشد.در غیراینصورت با ادامه تحصیل ایشان موافقت نخواهد شد.

راهنمای-سامانه-سجاد

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *