مهر, ۱۳۹۹ بدون نظر اخبار دانشگاه

اطلاعیه شماره ۱ معاونت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دوره کاردانی سال ۱۳۹۹:
ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای از روز جمعه ۹۹/۰۷/۲۵ أغاز می گردد.
با عرض تسلیت به مناسبت سالروز اربعین شهادت امام حسین (ع) و یاران وفادارش، ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای تمامی پذیرفته شدگان دانشگاه فنی و حرفه ای در آزمون دوره کاردانی سال ۱۳۹۹، موارد زیر در خصوص زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان جدید به اطلاع متقاضیان و خانواده های محترم آنان رسانده می شود:
۱-ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان جدید رشته های مختلف تحصیلی در تمامی دانشکده/آموزشکده های تابعه با توجه به شیوع ویروس کرونا صرفاً به صورت مجازی انجام می گیرد. بنابراین متقاضیان از مراجعه حضوری به دانشکده های محل قبولی خود جداً خودداری نمایند.
۲- ثبت نام تمامی پذیرفته شدگان از ساعت ۸ صبح روز جمعه مورخ ۲۵ مهرماه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۹۹/۰۷/۲۸ انجام ادامه خواهد داشت. بدیهی است با توجه به شرایط کشور در زمینه شیوع ویروس کرونا، تأخیر در اعلام اسامی پذیرفته شدگان از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و ضرورت شروع به موقع کلاس ها براساس تقویم آموزشی دانشگاه، تمدید بازه فوق امکان پذیر نخواهد بود.
۳- تمامی پذیرفته شدگان، اعم از ورودی های مهر و بهمن می بایست نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند. بنابراین عدم ثبت نام اولیه، به منزله انصراف از تحصیل محسوب خواهد شد.
۴- آدرس سامانه، مدارک لازم و سایر موارد ضروری برای ثبت نام در اطلاعیه های بعدی به اطلاع خواهد رسید. بنابراین، متقاضیان موظفند اطلاعات لازم را از طریق اطلاعیه های بعدی که در سایت دانشگاه فنی و حرفه ای ( به آدرس ؛ tvu.ac.ir) و سایت دانشکده/آموزشکده های محل قبولی خود درج خواهد شد، کسب نمایند.
۵- پیش بینی می شود. برای دانشجویانی که ورودی مهر بوده و مدارک لازم برای قطعی نمودن ثبت نام را از طریق سامانه مجازی ثبت نام ارائه می نمایند، کلاس ها به صورت مجازی و از تاریخ ۹۹/۰۷/۲۹ آغاز گردد. ( تاریخ دقیق و جدول زمان بندی شروع کلاس های نیم سال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۴۰۰ دانشجویان نو ورود در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.) .

About The Author

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *